PaidVerts تبلیغات جرقه ایرانی - تبلیغات ارزان و موثر بهمراه کسب درآمد برای شما

هفت سایت شگفت انگیز

مطمئن ترین راه کسب درامد میلیونی از اینترنت

تکنیک زیرمجموعه گیری بسیار موثر

ثبت نام در سایت پرطرفدار و درآمد زای Cashnhits
درامد هر زیر موعه 3 هزار
 

shpb0rwdve9x0g3870z.gif


soht42snnf943c68tgk.gif


feedermatrix


سایت Cashnhits  یکی از معتبرترین و معروفترین سایتهای PTC خارجی هست ، که با ثبت نام در این سایت ، مثل همه سایتهای PTC دیگر میتونید آگهی کلیک کنید ، زیرمجموعه بگیرید و پول در بیارید ، درست مثل سایتهای PTC دیگر که من در لیست سایتها گذاشته ام و البته نام این سایت هم در لیست هست .

این تکنیک برای گرفتن زیرمجموعه در سایتهای خارجی خیلی مفید هست 

خوب برای ثبت نام در این سایت محبوب اینجا را کلیک کنید و ثبت نام رو انجام بدین و یک حساب برای خودتون درست کنید و یا اینکه به لینک شماره 12 در سمت راست همین بلاگ مراجعه کنید .

بعد از اینکه در سایت ثبت نام کردید ، مثل بقیه سایتهای کارتون رو انجام بدین ، آگهی کلیک کنید ، زیرمجموعه بگیرید ، پول بدست بیارید .


در اولین روز ثبت نام در این سایت زیبا ، شما میتونید از یکی از مهمترین قسمتهای این سایت برای گرفتن زیرمجموعه مستقیم استفاده کنید و از این طریق زیرمجموعه های زیادی بگیرید ، به جرات میتونم بگم حدود 15 الی 20 درصد زیرمجموعه های مستقیم من که جدیدا دارم میگیرم از طریق این سایت هستند که به زودی تصویر صفحه زیرمجموعه هایی که از طریق این سایت برای من میاد رو میذارم براتون که هیجانی بشید.


چطوری از این سایت برای گرفتن زیرمجموعه مستقیم استفاده کنید ؟


وقتی در سایت ثبت نام کردین ، وارد حساب کاربریتون بشید و در قسمت Account که در بالای حسابتان هست یک گزینه ای داره بنام Blog  My که شما در این قسمت میتونید یک وبلاگ درست کنید و لیست و لینک کلیه سایتهای PTC که دارید کار میکنید رو اونجا بذارید ، اگه شما موس رو روی گزینه Account  نگه دارید ، لینک My Blog  رو به راحتی میبینید ، شبیه به تصویر زیر:

 به لطف مدیر این سایت ، این بلاگ فقط و فقط مخصوص کسانی هست که با سایتهای PTC کار میکنند و میخوان زیرمجموعه بگیرند .

کلیه قالبها و قسمتهای مهم در این بلاگ برای شما طراحی شده و آماده هست، و فقط شما باید لینک زیرمجموعه گیریتون و اطلاعات اون سایت PTC رو که درش عضو هستین رو بذارید تا بقیه ببینند و از لینک شما برای ثبتنام استفاده کنند، همه اطلاعات هم یک کلمه ای هستند که برای گذاشتن لینک هر کدام از سایتهای PTCکه باهاشون کار میکنید فقط 5 دقیقه وقت میبره .


در این بلاگ شما میتونید اطلاعات زیر را برای هر سایتی که عضو هستید به راحتی و در عرض 5 دقیقه بذارید :


بنر اون سایت ( مثلا اگر در سایت نئوباکس عضو هستید میتونید بنر اون رو بذارید و بنر همه سایتهای دیگری که عضو هستید )

لینک زیرمجموعه گیریتون

نوع عضویت های موجود در اون سایت که عضو هستید

تعداد و مبلغ کلیکهای شما و زیرمجموعه هاتون

نحوه پرداخت پول از طرف سایت به اعضا

حداقل مبلغ برای گرفتن پول

مبلغی که توی اون سایت سرمایه گذاری کرده اید

مبلغی که توی اون سایت بدست آورده اید

و رسید مبالغی که تا به حال گرفته اید

و چند خط اطلاعات مختصر و مفید درباره اون سایت PTC که معرفی کرده اید .


لطفا اگر این اطلاعات براتون مفیده ، موقع ثبتنام در سایت Cashnhits  نام من را به عنوان معرف ( Referrer  ) قرار بدین که بیائین زیرمجموعه من در این سایت .

نام من هم در این سایت این هست :  jehanbazar

البته اگر از لینک من که در سمت راست بلاگ در قسمت معرفی این سایت هست ثبت نام رو انجام بدین ، دیگه معرف یا ریفرر از شما نمیخواد و مستقیم میتونید بیائین زیرمجموعه من بشید و از تکنیکهای بعدی من در این سایت و بلاگش استفاده کنید ، چون تکنیکهای تبلیغاتی من در این مورد در آینده از طریق همون بلاگ ، فقط برای کسانی ارسال میشه که در لیست زیرمجموعه های من باشند .


یک قسمت بسیار بسیار جالبی هم که این سایت در گزینه بلاگسازی داره ، اینه که :


برای اون وبلاگی که شما طراحی کرده اید ، در صفحه تنظیمات یک گزینه هست به نام Banner  که این بنر درواقع بنر تبلیغاتی شما برای اون بلاگ هست ، برای مثالBannere  من این هست : 

همان طور که میبینید بنر زیبا و جذابی هم هست برای زیرمجموعه گیری ، اگر روی بنر من کلیک کنید ، مستقیم وارد وبلاگی میشید که من در این سایت طراحی کرده ام ( البته من هنوز فرصت گرفتن رسید مبالغ دریافتی از حسابم نشدم که در این بلاگ بزنم و به زودی همه رسیدهای دریافتی رو اونجا آیلود میکنم )، و در تکنیکهای بعدی هم بهتون میگم که این بنر رو در کجا بذارید بهتره و بهتون میگم که چطوری این بلاگ زیبا رو به همگان در سراسر دنیا معرفی کنید و بتونید از سراسر دنیا زیرمجموعه بگیرید .


تکنیکهای ریز تر این بلاگ رو من هر چه کشف کنم ، بر اساس سیستم سایت فقط میتونم برای کسانی ارسال کنم که زیرمجموعه من در سایت Cashnhits  هستند .

یادتون نره ، هر روز آگهی هایی که در سایت Cashnhits  براتون میاد رو مثل همه سایتهای PTC کلیک کنید و درآمد داشته باشید و در اون سایت زیرمجموعه هم بگیرید ، چون اگه در اون سایت فعال نباشید حسابتون بسته میشه و بلاگتون و زحمتهاتون بر باد میره ، فعال بودن در این سایت یعنی اینکه آگهی هاش رو کلیک کنید که روزی 5 دقیقه وقت شما را میگیرد


نکته جالبتری هم که در این بلاگ هست و میتونید اضافه کنید این هست که :

در سمت چپ بلاگ 3 تا گزینه هست ، یکیش SCAM هست که در این قسمت میتونید لیست سایتهای PTC که کلاهبردار هستند و پولتون رو خورده اند رو بنویسید ، یادتون نره فقط زمانی سایتی رو به این گزینه اضافه کنید که  باهاش کار کردین و پول بهتون نداده ، چون اگه بی دلیل بزنید مسئولیت داره ها .


یکی دیگه از گزینه ها این هست که میتونید 20 تا از اخرین رسیدهای دریافتی پولهاتون رو بنویسید

و یک گزینه دیگه داره به نام NEWS که هر از گاهی اگه حالشو دارید در مورد PTC و اخبار جدیدیش مطالبی رو اونجا بذارید که بلاگتون جذاب بشه .


در بالای بلاگ هم میتونید یک نام برای بلاگتون تعریف کنید ، میتونید نام کاربریتون رو بذارید ، یا هر چیز دیگه ای ، برای مثال من ایمیلم رو گذاشته ام و نامم در فیس بوک ( لطفا در این مورد از خلاقیت خودتون استفاده کنید و در این راه هیچ چیزی رو کپی برداری نکنید چون با این کار به جایی نخواهید رسید ) .


حالا شما یک بلاگ زیبا دارید که لینک زیرمجموعه گیری همه سایتهای PTC و اطلاعاتشون به صورت خلاصه اونجا هست و هر شخصی که به بلاگ شما مراجعه کنه و از طریق اون لینکها ثبت نام کنه مستقیم میاد زیرمجموعه شما میشه .


نکته بسیار بسیار بسیار جالبتری که هست ، اینه که :


شما بعد از مدتی که در سایت Cashnhits  کار کردید ، و زیرمجموعه گرفتید ، و پول توی حسابتون جمع شد ، میتونید Bannere  همون وبلاگ رو مثل بنر من که در بالا براتون گذاشتم رو ، با پرداخت پولی که کار کردین به سایت Cashnhits  ،  بنرتون رو در لیست آگهی هایی که اعضای سایت میبینند بذارید ، تا اعضای سایت که میبینند از طریق لینکها شما در سایتهای دیگر عضو شوند .


البته در تکنیکهای بعدی ، روشهای بسیار مهم تبلیغات بنری و لینکی و آگهی دادن در سایتهای مهم خارجی و ایرانی را خواهم گفت .اگر به خوبی روی این بلاگ کار کنید ، و به خوبی تکنیکهای من رو انجام بدین ، مطمئن باشید 20% از ریفرالهاتون روزانه از طرف این سایت و بلاگ به سمت شما سرازیر خواهند شد ، این چیزیه که من با چشمان خودم در تک تک حسابهایم در سایتهای PTC دارم میبینم .


لطفا خواهشا خواهشا ، اگه میخوای با این تکنیک به درآمدت اضافه کنی ، سایتCashnhits  رو جدی بگیرید و هر روز آگهی هاش رو کلیک کنید، همه آگهی هایی که هر روز در این سایت براتون میاد ، بین 7 الی 11 تا آگهی چند ثانیه ای هست که فقط روی 3 الی 5 دقیقه وقت زیبای شما رو خواهد گرفت . اگر هم بیشتر وقت داشتی و خواستی پول بیشتری در این سایت بدست بیارید ، بجز پول اگهی ها و زیرمجموعه هاتون ، درقسمت آفرها میتونید کار کنید و پول بیشتری بدست بیارید .


وبلاگ شما هم مثل هر سایت دیگر یک آدرس داره که میتونید برای هر کسی که خواستید آدرسش رو بفرستید .

درآمد خالص و روزانه من در سایت Cashnhits  در حال حاضر که اواخر سال 1391 هستیم ، روزانه بالغ بر 4 الی 7 دلار هست ، و روز به روز این درآمد داره بالاتر میره ، البته با گرفتن زیرمجموعه های مستقیم در این سایت ، و استراتژی اینه که تا 3 ماه آینده درآمد در این سایت به روزی 11 دلار برسه.


راههای تبلیغ کردن این وبلاگ و معرفی اون به بقیه :


بهترین مکان برای تبلیغات این وبلاگ در خود همین سایتهای PTC هست ، مثلا درآمد یک سایت رو بذارید فقط برای تبلیغ کردن این وبلاگ ، در هر سایت PTC هم میتونید به قسمت آگهی ها برید و بنر این وبلاگ رو ثبت کنید ، و هر کی وارد وبلاگتون میشه میتونه توی چند تا سایت زیرمجموعه شما بشه .


امیدوارم که شما هم این تکنیک زیبا را به کار ببرید و براتون مفید باشه ، برای شخص من که سود خوبی تا به حال داشته .

لینک ثبت نام :اینجا کلیک کنید

تاریخ ارسال: دوشنبه 16 تیر 1393 ساعت 11:41 | چاپ مطلب
نظرات (2)
دوشنبه 26 آبان 1393 22:31
milad [ ]
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام من تو همون قسمت ساخت وبلاگ مشکل دارم میشه بگید بعد اینکه میریم تو قسمتAdd siteتو هر قسمت چه اطلاعاتی وارد کنیم.
پاسخ:
سلام به ترتیب از بالا به پایین مینویسم 1:اسم سایت
2: لینک زیرمجموعه گیری خودت از هر سایتی که میخوای اسمشو در قسمت بالا نوشتی
3:لینک بنر که باید پسوند gif باشد
4:بانک هایی که اون سایت با هاشون کار میکنه که باید تیک بزنی
5:ایا پرداختی دارد یا اسکم شده که شما همون paying رو دست نزن
6:مقدار سرمایه گذاری شما در اون سایت به دلار
7: مقدار درامد شما از اون سایت
8:ماکزیمم پرداختی سایت به ازای هر کلیک
9:ماکزیمم پرداختی سایت به ازای هر کلیک زیرمجموعه های شما
10: مینیم پرداختی یعنی وقتی پولت به دلار به این مبلغ که رسید میتونی برداشت کنی
11:زمان پرداخت یعنی مدتی که طول میکشد که شما که درخواست برداشت میدی پول به حسابت واریز میشه
12:تعداد تبیلغ اون سایت برای کلیک کردن
13:موارد بعدی مهم نیست چون برای عضویت های بالاتر هستش
در قسمت info مشخصات ویا توصیف سایت مورد نظر رو بنویس
یکشنبه 25 آبان 1393 20:22
milad [ ]
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام من از طریق لینک شما عضو این سایت شدم ولی هر کاری میکنم نمیتونم تبلیغات خودمو انجام بدم اگه میشه توضیح بیشتری در مورد این قسمت بدید.
پاسخ:
سلام
شما اگر منظورتون کلیک روی تبلیغات سایت هستش وکسب درامد که باید پس از ورود به پنل خودتون روی قسمت earn moneyو سپس روی قسمت ptc Ads کلیک کنید وتبلیغات کلیکی که بصورت بنر و تکست هست کلیک کنید و وقتی درامدت به حداقل یک دلار رسید میتونی تبلیغ خودت رو توش قرار بدی و اگر هم که میخوای حسابت رو میتونی شارژ کنی که حداقل یک دلار توش باشه میتونی تبلیغات خودت رو به صورت کلیک مینی و بنر که قیمتش بیشتره قرار بدی همچنین میتونی تو این سایت یک وبلاگ برای خودت درست کنی وبه تبلیغ بپردازی برای ساخت وبلاگ میتونی روی گزینه Accountکه موس رو ببری یک منوی کشویی باز میشه روی my blog کلیک کن ووبلاگت رو بساز اینم ادرس وبلاگ من تو همین سایته :http://www.cashnhits.com/blog/jehanbazar/
موفق باشی
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

Backlink Builder

Enter Keyword (Theme)

[RB:Blog_And_Post_Title]